Skip to main content

Muuda oma lapse pidu unustamatuks kutsudes külla DJ!

 

Kas soovid korraldada oma lapsele peo, millest kõik räägivad veel kaua? Oled õiges kohas!
Meie professionaalne DJ-teenus muudab sinu lapse erilise päeva muusikaliseks seikluseks,
täis lõbu, naeru ja unustamatuid mälestusi.

Miks valida meid?

Murevaba kogemus: Istu maha ja lõõgastu! Meie hoolitseme kõigi detailide eest, alates ülesseadmisest kuni mahavõtmiseni, tagades sujuva ja stressivaba kogemuse vanematele.

Interaktiivne meelelahutus ja kostüümid: Meie DJ võib teha ka palju enamat kui lihtsalt muusika mängimine. Suhelda lastega, teha mängu muusikaga, mis hoiaks kõiki lõbustatuna ja liikumises.

Varustus tehnika osas: Toome kohale oma helisüsteemi, DJ puldi ja diskopalli, mis näitab värvilist valgust. Kokkuleppel võime tuua veel tehnikat efektideks või kui sündmus on õues, siis näiteks mullimasina.

Teema järgi kohandatud: Olgu see superkangelase pidu, printsessipidu või ükskõik milline teema, millest teie laps vaimustub, kohandame oma muusika ja tegevused vastavalt, et muuta sündmus eriti eriliseks. DJ saab kanda kassi või muud kostüümi. Disko ajaks võiks ka lapsed kostüümidesse riietada ja näomaalingutega ehtida. Kõik see ettevalmistus diskoks kostüümide ja värvimise näol on juba omamoodi meeliülendav tegevus, mis võtab kenakese hetke ja võimaldab täita aega.

Lastele sobiv muusikavalik: Mängime muusikat, mis on lõbus ja tempokas, et lapsed saaksid oma tantsuloovuse vabaks lasta ja võibolla tunda ära ka oma multikalaulud! Disney filmimuusika ja lõunamaised latiino hitid – see on kindla peale minek! Vanemad lapsed võivad saata eelnevalt oma lemmiklaulud, et DJ need kaasata saaks.

Muuda oma lapse pidu unustamatuks meeldejääva DJ-ga

https://www.youtube.com/watch?v=6oTurM7gESE

Kas oled valmis broneerima oma lapsele kõige lahedama DJ kogemuse? Võta meiega ühendust juba täna, et kontrollida, kas sobiv aeg oleks vaba ja luua maagiline sündmus, mida teie laps mäletab igavesti!

Helista meile: +372 52 31 579

E-post: info@livetravelprod.com

Küsi hinnapakkumist